Motorlu Tente

ViZYONUMUZ


ViZYONUMUZ

Türkiye’nin Pergola Tente Sistemi

İstanbul’un önde gelen tente markalarından PERGOLA TENTE, en yüksek kalite ve performanstaki teknolojiyi uygun fiyat ile buluşturuyor. Koşulsuz müşteri memnuniyetini temel ilke olarak benimsemiş Pergola Tente Sistemleri, Türkiye’nin dört bir köşesine hizmet veren satış ağı ve teknik servis altyapısı ile değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

PergolaTente sistemleri 2003 yılında otuz yılı aşkın geçmişi olan ve uluslararası birçok markanın distribütörlüğünü yapan AyzBranda A.Ş.’nin bir parçası olarak en iyi fiyat performans oranlı teknoloji ürünlerini yüksek müşteri memnuniyeti ile Türkiye’ye sunmak için kurulmuştur.

2007’den itibaren kurumsal teknoloji mağaza zincirlerinin öncelikli tedarikçisi olan Branda, modern teknoloji perakendeciliğinin gelişmesiyle paralel olarak istikrarla büyümüştür. İstanbulun genelindeki yüzlerce seçkin mağazada tüketiciyle buluşmaktadır. Satış sonrası teknik servis hizmetlerine yaptığı yatırımlarla Pergolatentesistemi sektöründeki en güvenilir markalardan birisi olmuştur.

2012 yılında ilk kumandalı tentesini tanıtarak pergola tente Türkiye’de gelişmesine öncülük etmiştir. Ürünlerinde en yüksek kaliteyi ve en gelişmiş teknolojiyi kullanma amacıyla 2014 yılında kumandalı raylı ve pergole tente sstemi ile partnerlik anlaşması imzalamıştır. Gerçekleştirilen çok sayıda ortak başarılı proje ile Teksan Branda, kısa sürede Raylı Katlamalı ve Pergola’un en önemli iş ortaklarından bir tanesi haline gelmiştir.

2015 yılında Türkiye’deki yerli ve uluslararası tablet bilgisayar markaları arasında en çok tercih edilen üç markadan birisi konumuna gelen Teksan Tente Sistemleri başarılarını daha yukarılara taşımak ve Türkiye’nin lider tedarikçisi olma amacıyla ilk günkü dinamizmi ile çalışmaya ve teknolojiye yatırım yapmaya devam etmektedir.

Vizyon

Tüketicilerimize kaliteli ulusal bir markayı, kurumsal ortaklarımız olan kumandalı tente ve pergola tente sistemi ile iş birliği içerisinde açık ve yapıcı bir şekilde sunuyoruz. Topluma karşı olan sorumlu tutumumuz ve eğitime verdiğimiz değer ile markamızı geleceğe taşıyoruz. Bu prensiplere dayanarak çalışanlarımız ile şirketimizi başarılı bir şekilde geliştirmeye devam ediyoruz.

Misyon

Kaliteli olanı ulaşılabilir fiyat ve ileri teknoloji ile buluşturarak müşterilerimize sunmak. Bu alanda markamızı geliştirmeye devam ederek dünya pazarında olan bir marka haline gelmek.

Misyonumuzun temel aldığı kavramlar şu şekildedir:

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizi her zaman kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler ile buluşturmak. Teknik servis hizmetimizin daha ulaşılabilir ve daha verimli olmasını sağlamak.

Küreselleşmek

Bir Türk markasının dünyaya tanıtılması için gerekli olan bütün alt yapı ile marka değerini her geçen gün daha ileriye taşımak.

İnovasyon

Güçlü Ar-ge desteği ve her zaman daha iyisini sunma isteğinin devamı olarak ürün ve hizmet kalitesini inovasyon ile harmanlamak.

Yüksek Kalite

Dünya pazarına hakim olan Intel ve Microsoft ile birlikte yüksek kaliteyi dünya pazarına ulaştırmak ve bir Pergola dünya markası haline gelmek.

Değerli Çalışanlar ile Gelen Başarı

Misyonumuzun gerçekleşmesi için dürüst, enerjik, yenilikçi ve aşağıdaki değerleri bizimle paylaşan insanlara ihtiyacımız var:

  • • Her seviyede liderlik yapabilen,
  • • Değişimi sahiplenebilen,
  • • Doğru iletişim kurabilen,
  • • Kişisel motivasyonu yüksek,
  • • Paylaşarak ilerleyen,

 

Dünyanın her yanında, bu iki kelime,
Yaşama verilen değerin adı ve soyadı Göktaş Branda…

 

Müşteri beklentilerinin önünde olma arzusu ile tasarladığı yenilikçi ürünleri, müşteri memnuniyetine bakış açısı, yönetici ve çalışanlarının potansiyeli, sürdürülebilir farklı iş modeli ile ulusal ve uluslar arası piyasalarda, paydaşlarının çalışmaktan gurur duyduğu bir firma ve tüketicilerinin bir numaralı tercihi olmak…

 

İnsanoğlu barınacak bir yere sahip olmasından itibaren yaşadığı mekanı “güzelleştirme”, onu kullanışlı hale getirme, ona değer katma ihtiyacı içindedir. Günümüzde bu beklentiler, insanın yaşamını geçirdiği her yere (konutlara, işyerlerine, restoranlara, alışveriş merkezlerine ve hatta sokaklara) yansımıştır. İnsanlar zamanlarını geçirdikleri tüm mekanların;

  • mimari olarak daha estetik olurken kullanışlılığının da artmasını,
  • tehlikelere karşı daha güvenli olurken şeffaflılığının ve manzarasının en üst düzeyde kalmasını,
  • daha kolay iklimlendirilirken enerji tüketiminin en aza indirecek şekilde çevreye duyarlı hale gelmesini,

ve benzeri değişimleri talep etmektedirler.

Bu süregelen ihtiyacı nasıl karşılayacağımıza karar vermek için öncelikle yeteneklerimizi, yapabileceklerimizi ve yapamayacaklarımızı belirledik.  Kendimizi bir “sistem firması” olarak konumlandırdık.  Bize göre sistem firması, ekonomik fayda yaratan yenilikler odağında çalışan,  herkesin yaptığı işleri, standardı satın alan, herkesin yapamadığı, katma değer yaratan işleri tasarlayan ve üreten firmadır. Bu firma için tasarım, fikir, patent, farklılık kelimeleri olmazsa olmazlarımızdandır.

Tüm bu ihtiyaçların yarattığı ortamda misyonumuz; inovatif bir öngörü ile yenilikçi mimari yapı donanımları tasarlamak ve bu ürünleri “üretici bayilik” iş modeli ile en uygun şekilde tüketicilere ulaştırmaktır.