GiZLiLiK POLiTiKASI

GiZLiLiK POLiTiKASI


GiZLiLiK POLiTiKASI

KULLANIM ŞARTLARI
PergolaTenteSistemleri.Com sitemizde yer alan Pergola Tente sistemleri, Çadır, Branda, Tente tanıtımları, ürün, ilan ve kampanya tanıtımları ve bu tanıtımlarda kullanılan resimler WebMaster tarafından sisteme kayıt edilmiş olup bu içeriklerden doğabilecek üçüncü şahısların rahatsızlıklarında sitemiz sorumlu tutulamaz.
Pergolatentesistemleri.Com üzerinde yer alan bilgiler için, bu bilgileri sisteme kayıt eden şahıs ve kurumlardan herhangi bir ücret talep edilmez.
Pergolatentesitemleri.Com, içeriğinde yer alan herhangi bir bilgiyi istediği zaman ve istediği şekilde değiştirme veya yayından kaldırma hakkını saklı tutar.
Kullanım şartları gerektiği ve yeterli gelmediği zamanlarda üzerine yeni kurallar ekleyebilir, kurallardan bazılarını kısmen veya tamamen değiştirebilir.

MISYONUZ

KALITE ANLAYIŞI
Kalite anlayışı ve devamında uygun fiyat geniş ürün yelpazesi ile daima müşteri memnuniyetini ön plan da tutmayı hedefliyoruz

STRATEJI
Pergola Tente sistemleri olarak bulunduğumuz konumu korumak ve güçlendirmek en birinci stratejimiz olmuştur.

POLITIKA
Sektöre atılan adımın ilk gününden itibaren kalite politikasını hiç değiştirmeden devam etmek.

GÜVENDESİNİZ
GARANTI
Uygulumalarımız da kullanmış olduğumuz malzemeler, avrupa ve yerli sınıf olarak kalite standartlarına uygun, ve yapılan işçilikte firmamızca yapıya göre değişmekte olan süreçler işlemektedir. malzemelerimizin garantisi hem firmamızca hem de üretici firma tarafından garantisi sağlanır

PROJE
Müşterinin talebi doğrultusunda yerin de ölçü alınarak, alana göre yapılacak olan uygulama firmamızca tasarlanıp uygulanmaya başlanmadan bitmiş bir şekilde müşterinin beğenisine sunulur ve artı veya eksi yönleri karşılıklı istişare yapılarak en verimli sonuca ulaşılır.

KEŞIF
Ürünün kuralacağı ortama en uygun, istek ve ihtiyaçlarınızı en yüksek seviyede karşılayacak olan branda tente ve minder siparişlerinizi en kullanışlı projeyi hazırlayarak müşterilerimize sunmaktayız.

GİZLİLİK POLİTİKASI
“pergolatentesistemleri.com”; üye Müşterilerimiz “pergolatentesistemleri” ile iletişimde kullanılmak üzere verdikleri bilgileri başkaları ile paylaşmamak adına gizlilik politikası oluşturmuştur. Gizlilik politikası çerçevesinde “pergoletentefiyatları” Müşterileri kişisel bilgilerini korumayı taahhüt etmektedir. Gizlilik politikası kapsamında aşağıda belirlenen ilkelere uyulmaktadır.
Müşteriye ait kişisel bilgiler sadece “pergola tente fiyatlari” çalışanları tarafından görülebilir.
Üye Müşterileri kullanıcıya ait e-posta “pergola tente” ile üye kullanıcı arasında iletişimin sağlanması için kullanılır. “pergola tente”, “Üye kullanıcı”larına bilgilendirme amaçlı mail gönderimleri yapabilir.Üçüncü şahıslara üye e-postaları hiçbir gerekçe ile verilmez.
Sitede yayınlanan ve yayınlanmayan bilgiler bilgi gönderme formlarında belirtilmiştir. Yayınlanmayacak kişisel bilgiler “pergola tente sistemleri” ile üye kullanıcı arasında iletişimin sağlanması haricinde yayınlanmaz üçüncü şahıslar ve/veya kuruluşlar ile paylaşılmaz.
Üçüncü şahısların menfaatlerini korumak için ve gerektiğinde yetkili makamlara verilmek üzere ziyaretçi ve üye bilgileri gibi kayıtlar sistemimizde saklanır ve ilgili makamlar talep ettiği takdirde üyeye veya ziyaretçiye haber verilmeksizin bu bilgiler yetkili mercilerle paylaşılabilir.
Sitemizde Google tarafından sunulan ilgi alanına dayalı reklamcılık hizmeti kullanılmaktadır.
Üçüncü taraf satıcı olarak Google, sitemizde reklam yayınlamak için çerezlerden yararlanır.
Google, DART çerezlerini kullanarak kullanıcılarımıza, sitemize ve İnternet’teki diğer sitelere yaptıkları ziyaretlere dayalı reklamlar sunar.

 

 

Gizliliğinizi her zamanki gibi büyük bir dikkat ve özenle koruyoruz. O konuda değişen bir şey yok.
Amacımız Google Hesap Özeti ve pergola tente, Çadır Tercihleri Yöneticisi gibi ürünler ve diğer araçlarla size mümkün olduğunca şeffaflık ve seçim olanağı sunmaktır. Gizlilik ilkelerimiz değişmiyor. İzniniz olmadan kişisel bilgilerinizi asla satmayız veya paylaşmayız (geçerli yasal talepler gibi nadir durumlar hariç). Şikayetleriniz için info@goktasbranda.com Mail Gönderebilirsiniz …!