Teras Pergole Modelleri Fiyatları

Teras Pergole Modelleri


Teras Pergole Modelleri

Teras Pergole Tentesi teras katlarda ki ev veya iş yerleri için inşa edilir. Bu tenteler teraslarda yeni yaşam alanları geliştirmek ve üretmek için yapılır.  Teras Pergola Modelleri Tentesi yapımında kullanılacak metal profil renkleri ve branda kumaş rengi müşterinin isteğine göre imal edilir.

Modern bir teras pergola tente modeli arayanlar için harika bir tasarımla başlayalım. Tamamen alüminyum ve paslanmaz çelikten üretilmiş olduğu için bakım gerektirmeyen bu model, uzaktan kumanda ile çalıştırılabilen açılır kapanır perdeleriyle öne çıkıyor. Güneş ne taraftan geliyorsa o tarafı kapatıp diğer kısımları açabileceğiniz model günün her saatinde konforlu bir oturma alanı sağlıyor.

Teras Pergole Modelleri

Teras Pergole Modelleri

Pergolaların en büyük ve birincil işlevlerinin güneşin yakıcı etkisini azaltmak olduğu bir gerçek. Ama bu onların tek görevleri değil. Bahçeniz için doğru pergolayı seçerseniz onun estetik gücüyle geceleri ve diğer mevsimlerde de bahçenizin konfor ve güzelliğini arttırabilirsiniz. Bu örnekte oldukça korunaklı ve detaylı bir ahşap pergolanın mükemmel bir ışıklandırma ve özenle seçilmiş mobilyalarla döşenerek romantik ve göz alıcı bir yaşam alanına dönüştürüldüğüne tanık oluyoruz.

 

Eğer bahçeli ya da geniş teraslı bir evde yaşıyorsanız özellikle yaz aylarında açık havanın keyfini doyasıya çıkarabilmenin tek yolu yakıcı güneşten koruyan geniş gölgelikli bir oturma alanı dizayn etmektir. Bunun da en güzel yolu tabii ki farklı bahçe ve teras tiplerine göre farklı modelleri olan modern pergole tente tasarımları! Gölgeleme sistemleri yalnızca yazın yoğun sıcağı altında kendimizi korumamızı sağlamaz, aynı zamanda dış mekanda kullandığımız mobilyaları ve hatta evimizin dışarıya bakan bölümünü

Teras Pergole Tente Modelleri

Teras Pergole Tente Modelleri

Teras Pergole Tente Modelleri

Pergola Tente

 

Eğer bahçeli ya da geniş teraslı bir evde yaşıyorsanız özellikle yaz aylarında açık havanın keyfini doyasıya çıkarabilmenin tek yolu yakıcı güneşten koruyan geniş gölgelikli bir oturma alanı dizayn etmektir. Bunun da en güzel yolu tabii ki farklı bahçe ve teras tiplerine göre farklı modelleri olan modern pergola tente tasarımları!

Peki nasıl bir pergola? İşte karar vermenizi kolaylaştıracak birbirinden güzel ve modern tasarımlar…

Elektronik aksamlı açılır kapanır tasarım


Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 yorum “Teras Pergole Modelleri