Pergola Balkon Tentesi

Pergola Balkon Tentesi


Balkonlarınız için kullanılmak üzere üretimini yaptığımız Pergola Motorlu balkon tentesi modelleri en uygun fiyat avantajları ile Ayz Branda Pergola Tente sistemlerinde sizleri bekliyor.

Pergola FiYAT LiSTESi

Pergola FiYAT LiSTESi

Ürün Fiyatı tente eni minimum 3 metre ve açılımı 1,5 metre olması gerekmektedir.

Diğer ölçüler özel üretime girdiğinden fiyat farkı olabilir..

Fiyatlarımız Montaj hariç fiyattır.  Kurulum dahil fiyatları öğrenmek için iletişime geçiniz.

balkon tente fiyatları

Pergola Balkon Tentesi Renkleri
Otomatik Tente renkleri

Otomatik Tente renkleri

Balkon Pergola Tente Sistemleri

Pergola Balkon tente,  adından da  anlaşılacağı üzere  balkonlarımız  için tasarlanmış şık tente  modelleridir. Evlerimizin balkonlarına  ayrı bir şıklık  katan bu tente  modeli, aynı zamanda  güneşli havalarda veya kötü hava şartlarında  balkonlarımızı kullanabilmemiz için imkan sunmaktadır. Balkon Tente, Her renk ve desende  imal edilebilmektedir ve bu seçim tamamen müşterinin tercihine bırakılmaktadır.

Pergole Balkon Tentesi Fiyatları

Pegola Balkon tentesi fiyatları, kullanılacak kumaştan tutun, ebatlarına veya hangi modelde  tercih ettiğinize göre fiyat belirlemesi yapılmaktadır. buraya balkon tentesi fiyatları hakkında net bir tutar yazmamız yanıltıcı olabilir bunun yerine aşağıdaki telefon numaralarımızdan  bizlere  ulaşarak, hayalinizdeki tente  modelini ve balkonunuzun ebatlarını belirterek, güncel balkon tentesi fiyatları hakkında  bilgi sahibi olabilirsiniz.

BALKON TENTESİ MODELLERİ VE TENTE FİYATLARI

Balkon Tentesi  Modelleri

Pergola Tente

Balkon pergola tentesi modelleri, birçok  tente sisteminde uyarlanmaktadır. Her bir  pergola tente modelinin farklı bir havası olduğu düşünülürse, tente modelleri arasında  seçim yapmak en zor işlerden birisi olacaktır sanırım. Balkon tente,  isteğinize bağlı her renk ve desende  üretilmektedir ve montajı kısa  bir süre içerisinde  yapılmaktadır. Balkon tenteler, kullanılan akrilik kumaşı sayesinde  canlı renk solmazlığı bakımından uzun yıllar dayanıklı yapıda  bulunmaktadır. Seçmiş olduğunuz balkon tentesi modeline göre, sabit veya açılıp kapanır sistemde  yapılabilir.

Balkon tentesi modelleri m2 fiyatı Avrupa ve yerli kumaş olarak değişim göstermektedir.

Balkon için mafsallı tente m2 fiyatı 100 TL yerli ürün

Mafsallı avrupa kumaş m2 fiyatı 120 TL

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir