Motorlu Pergola Tente Sistemleri

Motorlu Pergola Tente Sistemleri


Motorlu Pergola Tente Sistemleri

Pergola Tente Sistemleri yüksek performanslı koruma, kullanım kolaylığı ile Teras ve verandaları sizin için dört dörtlük yaşam alanlarına çeviriyoruz… Yenilikçi anlayışını modern mimari çizgiler ile yaz kış yaşanabilecek mekanlar yaratır. Akıllı Tente Sistemleri

Türkiye’nin ve İstanbul’un En Büyük, Otomatik Raylı Katlanır, Alüminyum Gölgelendirme Modelleri. Kış Bahçesi ve Veranda.

Pergola Tente sistemleriyle , farklı yaşam alanları yaratın

Paslanmaya Karşı İnox Bolt bağlantı ekipmanı sistemi

Pergola tente sistemi 5  yıl Garantilidir.

%100 su sızdırmazlık garantili

Motorlu Tenteci

Motorlu Tenteci

PROFESYONEL EKİP

Motorlu Pergola Tente Sistemleri 10 yılı aşkın süredir bulunduğu  pergola tente sektöründe gerek sistemi ve gerek servis anlayışıyla hızlı üretim ve kurulum esasını ilke olarak   benimsemiş firmamız yetiştirdiği profesyonel ekiplerle mimari problemlerin aşılması konusunda sizlerin yanındadır. tente

HIZLI KURULUM

Siparişi teyit edilen  ürünlerin üretim ve montaj süreci maksimum 15 iş günüdür.

MODERN MİMARİ ÇİZGİLER

Estetik çizgileri mimari yapısıyla hem görsel hemde işlevsel olarak farklı yaşam alanlarının oluşturulmasına yardım eder. Giyotin cam sistemi veya Cam balkon sistemiyle yanal yüzeylerin kusursuz şekilde kapatılması mümkündür.

Pergole Tente ÜRÜN BİLGİSİ:

Alman üretimi, alev yürütmez ve % 100 su geçirmez mimari blackout membran kumaş, maksimum stabilite ve sıcaklık, nem ve kir direnci sağlıyor.

·Kumaş üretim teknolojisi ile eşit esneme özelliğine sahiptir

·Akrilik üst kaplama, sonraki yıllar için temizlemeyi ve bakımı kolaylaştırır.

·Black-out kumaş 850 gr/m² gramajlı olup, üç katmanlı olarak üretilmiştir.

·Kumaş, su ve ışık geçirmeme özelliğine sahip olduğu gibi aynı zamanda alev yürümezdir.

·Standart olarak Krem, Beyaz ve Gri olarak üretilmektedir.

Garanti Bilgisi:

· Black-out kumaş 5 yıl garantilidir.

· Becker motor 5 yıl garantilidir.

· Sistem mekanizması  2 yıl garantilidir.

 

Motorlu Tente

 • Alüminyum profiller ve plakalar
 • Kompak şık tasarım
 • Alüminyum enjeksiyon döküm parçalar
 • Elektrostatik toz boya (RAL kataloğu renkleri ;standart RAL 9016 Beyaz)
 • Paslanmaz bağlantı civatalar ve pimler
 • 150, 200, 250, 300, 350 cm ileri açılım
 • 200 – 700 cm tek parça genişlik
 • 45 dereceye kadar kademesiz ayarlanabilir eğim
 • Manüel yada uzaktan kumandalı kontrol
 • İthal ya da yerli akrilik kumaş; 100 farklı renk ve desen seçeneği
 • Rüzgar ve Güneş Sen sör Seçeneği

İLETİŞİM bilğilerimiz

Telefon

TEL: 0(212) 423 74 44
TEL: 0533 380 74 44

Mustafa Kemal Paşa, Fidan Sokağı no:80, 34315 Avcılar / İstanbul

E-Posta & Fax

teksanpergola@gmail.com
FAX: 0552 477 57 17

Motorlu Pergola Tente Sistemleri

Motorlu Pergola Tente Sistemleri

otomatik tente

otomatik tente

ışıklı tente

ışıklı tente

Uzaktan kumandalı Tente

Uzaktan kumandalı Tente

Pergola Tente Keçe, deri, kıl dokuma, bez vb. Malzemeden yapılarak tutturulan, taşınabilir barınak. Modern tipteki çadırlar bir hayli lüks olabilmekle birlikte çoğu durumda en ucuz konaklama biçimi. Genellikle güneşten korunmak için bir yerin üzerine gerilen bez, naylon vb.nden yapılmış örtü.


Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 yorum “Motorlu Pergola Tente Sistemleri

 • pergola tente Yazar

  Motorlu Pergola Tente Sistemleri, son yıllarda en çok kullanılan ve en çok tercih edilen tente sistemidir. Sistemin raylar üzerinde ileri geri hareket etmesinden dolayı sistem “raylı tente sistemi” olarakta adlandırılır. Sistemin, rüzgara karşı aşırı dayanıklı olması ve bununla beraber oldukça modern bir görünüme sahip olması en önemli özelliklerinden biridir. Sistem ışıklı ve ışıksız olmak üzere iki seçeneğe sahiptir. Özellikle ışıklı sistem, çok fazla tercih edilmektedir çünkü aydınlatma mekanlara ayrı bir şıklık katmaktadır. Sistemin bir diğer önemli özelliği ise özel bir teknoloji kullanılarak üretilen “black out” kumaştır. Bu kumaş hem yüzde yüz su geçirmez özelliğine sahip hem de güneşten gelen zararlı UV ışınlarını da yüzde yüz kesmektedir. Bunu sağlayan sistem ise kumaşın üç katlı yapıya sahip olmasıdır; iki kat özel bir PVC ve iki katın arasında siyah bir teflon mevcuttur bu sistemi uzun yıllar dayanıklı hale getirir, kullanım süresini uzatır ve alüminyum gibi sağlıklı bir ürün ile bağlantılı olarak üretilmesi sistemi tercih edilebilir hale getirmiştir. “Black out” kumaş yangın sırasında alevin ilerlemesini engelleme özelliğine sahiptir. Daha önce kullanılan klasik tente sistemleri yangına karşı güvenli bir sisteme sahip olmadığı için uygulamada bazı problemlerle karşılaşılmaktaydı.

  Kumaş özellikleri dışında tercih edilebilir olmasını sağlayan bir başka faktör ise sessiz bir şekilde açılır – kapanır olmasıdır.

  Motorlu Pergola ve tente sistemlerinin özellikle restoranlar, kafeler, kış bahçeleri ve evlerin teras balkonlarında kullanılmaya başlanmıştır. Bu durum dar alanların verimli şekilde kullanılmasını sağlamıştır. Bir diğer tercih sebebi ise; kira ücretlerinin yüksek olduğu yerlerde geniş alanlara ihtiyaç duyulmasından dolayı ticari yerler ve oturum için kullanılan evler bu sistemi tercih etmektedir. Sistemin uzun yıllar stabil çalışması ve çok nadir olarak arıza vermesi sistemi tercih etmeye yönelten ayrı bir etkendir. Sistemin fiyatının uygun olması ve uygun ödeme koşulları sisteme olan talebi arttırmıştır.

  Pergola – Tente Sistemleri, uzaktan kumandayla açılır ve kapanır sistemlerdir. Fakat bunun yerine yanlış olsa da bazı yerlerde otomatik tente sistemi veya otomatik pergola sistemi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sistemde kullanılan ışık; gün ışığı, beyaz ışık veya düz ledlerle sağlanabilir. Sistem, ışıksız da çalışabilmektedir, fakat tercihen ışıklı olması görsel olarak sisteme daha güzel bir görünüm kazandırır.