Klasik Tente

Klasik Tente


Klasik Tente

Tente Sistemlerimizin içinde en Ekonomik Modelidir. Pergola Tente Türkiye’de Tente kavramının ilk Başlangıcıdır Bu Tente modelinin adı  Halk tipi Tente veya Makaralı Tente diye bilinmektedir ilk üretimi yapıldığı Yıllarda Metal Aksamı Su Borusundan yapılıyordu. Bütün Tente Modellerimiz ürünlerimiz arasında en uygun fiyatlı ve en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Şık görüntüsü ve kullanım kolaylığı

Mafsallı tente klasik bir tente modeli olup diğer tente modellerimiz arasında en ekonomik olanıdır.

Mafsallı Tente sistemleri içerisinde en ekonomik model olan  Standart tente, zengin renk seçeneklerine sahip hem de oldukça ekonomik bir modelimizdir. Metal aksamlar paslanmaz ( elektrostatik boya ile kaplanmış ) alüminyum aksamlara sahiptir.

Tekli ya da çoklu olabilme opsiyonlarına sahip olan sistemimiz, uzaktan kumanda ile  isteğe bağlı olarak kontrol edilebilmektedir.Uzaktan kumanda ile 1-1.5 metre mesafeden kontrol edebilirsiniz.

Akrilik kumaşımız ithal olup bakımı  ve temizliği kolay ve uzun ömürlüdür. Bu gölgelendirme sistemimizi sıkça tercih edilen ekonomik seçeneklerimizden biridir.

Klasik Tente Özellikleri

Klasik tentelerin fiyatları için lütfen müşteri hizmetlerini arayıp bilgi isteyiniz. İstanbul Ayz Branda Tente olarak Türkiye Geneline İstanbul ve çevre ilçelere satış, proje ve teknik servis olarak hizmet vermekteyiz.

Klasik Tente

Clasik Tente Sistemleri

Klasik Tentelerin Sisteminde Kullanılan Kumaşlar
  • 5 Yıl Solmaz Su Tutmaz İthal Akrilik Kumaşlar Kullanılmaktadır 100 Farklı Renk ve Desen seçenekleri bulunmaktadır.
  • Klasik tente tente sistemlerimizin içinde yer alan en ekonomik tentedir uzun yıllar dayanan bir tentedir güneşe ve rüzgâra dayanıklı bir üründür istenilirse motor ve rüzgar sensoru takılabilmektedir ve bölece rüzgarlı havalarda kendi kendine otomatik kapatmaktadır klasik tente türkiyede en çok bilinen bi tente modelidir makarali yada makasli tente olarak bilinir ve kullanılan kumaşlar ise akrilik kumaş olarak geçer rengi solmayan yağmur geçirmeyen altına güneş ısısını geçirmeyen bir üründür çok rahatlıkla 10 yıl dayanmaktadır ve iskelet ise tamamem alüminyumdan oluşmaktadır ve kesinlikle paslanmamaktadır kalın kollarıyla rüzgâra meydan okuyan bir sistemdir istediginiz ayarda açıp kapama şansınız vardır ve güneşe ve yağmura dur dediğiniz anda biz önüne geçeriz.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkında yorum “Klasik Tente